Blog

Afrika İçin Sürdürülebilir Su Arıtma Çözümleri!

Herkes İçin Temiz Su!

Virginia Üniversitesi mühendisi Jim Smith ve Dr. Rebecca Dillingham PureMadi adlı oluşumu altında Güney Afrika’ da su temiz su kıtlığı çeken kitlelerin sağlıklı ve temiz su elde edebilmesi için seramik su filtreleriyle destek oluyor. PureMadi oluşumuyla yerel halkları temiz ve içilebilir su elde etme konusunda eğiterek yerel temiz su kaynaklarının kıtlığını sürdürülebilir bir çözüm getiriyorlar. Herkes İçin Temiz Su!

 

Bunları Biliyor muydunuz?

Türkiye’ nin ilk sebil üstü cam aparatını Sunnywater üretmiştir. Sektörde bir ilk olan Cam aparat ürünümüz, bugün Türkiye’ nin dört bir yanında ev ve işyerlerinde kullanılıyor.

Su Arıtma Sistemleri (Water Purification System) Nedir?

Su Arıtma sistemi, suyun insan sağlığına zararlı maddelerden, hastalığa neden olacak virüs ve bakterilerden arındırılması için çeşitli filtrelerden geçirilip içilebilir ve saf hale getirilmesi sürecidir. İnsanoğlu, ilk tarihsel devirlerden itibaren suyu nitelikli ve tüketilebilir kılmak için yöntemler geliştirmiş, tarihsel süreçte su arıtma çözümleri gelişimini devam ettirmiştir. Son yarım yüzyıldır içilebilir su kaynaklarının dramatik bir azalma göstermesinden dolayı, su arıtma sistemleri teknolojik gelişmeler ve imkanlar da kullanılarak daha profesyonel ve ulaşılabilir hale gelmiştir. Gelinen noktada, içilebilir doğal su kaynaklarının minimum düzeyde kullanılıp, tüketicinin doğal ve içilebilir suyu evinde elde etmesi için evsel ve endüstriyel su arıtma cihazları ortaya çıkmıştır.

 

Hemen şimdi su arıtma sisteminin Türkiye' deki en kaliteli deneyimini yaşamak için bizimle iletişime geçin. Sunnywater ile kaliteden ödün vermeden ihtiyacınıza göre ve bütçenize uygun cihazları keşfedin.

Open chat
1
Bize Whatsapptan yazın, hemen bilgi alın
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?